Chcesz dotrzeć do swojego idealnego klienta , nauczyć się publikować treści, które przyciagają obserwujących i budują Twoją markę?

Czy też tak masz?

Jesteś fotografem, działasz na rynku, ale nie jest tak, jak było w planach?
Chcesz mieć, firmę, która zarabia a nie tylko drogie hobby?
Gubisz się w gąszczu sprzecznych informacji o tym co trzeba, co wymagane a co tylko zalecane?
Boisz się odmawiać, bo stracisz klientów i decydujesz się na sesje, których nie lubisz wykonywać?
Chcesz wreszcie zacząć spieniężać swoją pasję i umiejętności, ale… boisz się?
Nie wiesz, czy to w ogóle jest dla Ciebie? Obawiasz się, że się nie nadajesz?

Tematy, jakie poruszymy

Magia profilu

Analiza profilu na Instagramie - czy Twój działa tak, jak powinien? Czy Twój profil przyciąga Twoich klintów jak magnes?

Strategia publikacji

Co publikować, żeby przyciągać nowych obserwujących?

Estetyka vs funcjonalność feedu

Dowiedz się, na czym się skupić, by estetyka Twojego feedu działała na Twoją korzyść.

Jak stworzyć sobie swojego IDEALNEGO KLIENTA?

Omówimy study case przeprowadzenia klienta od pozyskania obserwującego do przekonania go do decyzji zakupowej.

Strategia samorozwoju

Jak zaplanować swój rozwój w 3 obszarach (techniczny, biznesowy i mentalny) by nie pozostawać w tyle i nie sabotować własnego biznesu.

O mnie

Wierzę, że wiedza ma wtedy wartość, kiedy jest przekazywana dalej. Zajmuję się nauczaniem od 1998r. Początkowo byłam nauczycielem, a następnie lektorem i metodykiem nauczania. Uczyłam uczyć oraz odkrywać potencjał osoby, którą szkolimy. Największą radość sprawiało mi, kiedy dając szkolonym przeze mnie osobom właściwe narzędzia do pracy, stwarzałam specjalistów w ich dziedzinie. Nie boję się, że uczeń przerośnie mistrza, bo to dla mnie największy komplement jako nauczyciela.

Kiedy osiągnęłam taki etap w swoim rozwoju fotograficznym, że pojawiły się osoby chcące się ode mnie uczyć, wiedziałam, że wykorzystam całą moją wiedzę metodyczną, aby zrobić to jak najlepiej. Uwielbiam podpatrywać sukcesy i rozwój fotografów, którzy kiedyś pojawili się u mnie na warsztatach. Bardzo im kibicuję.

Przeszkoliłam już kilkudziesięciu fotografów na warsztatach stacjonarnych, udzieliłam kilkadziesięciu konsultacji online, prowadzę grupę wsparcia dla ponad 900 fotografów, w której regularnie publikuję.

Bardzo chętnie pomogę również Tobie odkryć swój fotograficzny potencjał. 

Czy chcesz zaprojektować swój profil na IG, tak by przyciągał obserwujących?

Tak!

Czy poznać strategię publikacji, by Twoje posty wzbudzały zainteresowanie?

Tak!

Czy chcesz dowiedzieć się jak przeprowadzić klienta po ścieżce od nieznajomego obserwującego do powracającego klienta?

Tak!

Zapisz się na cykl 3 webinarów, podczas których porozmawiamy o tym co zrobić by zarabiać na swojej pasji!

Wypełnij formularz by dostać zaproszenie na webinar!

Nie wierz mi na słowo, zobacz co mówią inni o moim ostatnim kursie!

Małgorzata Pędzimąż

Świetny kurs, piguła potrzebnej wiedzy, motywacja do przełamania się i dążenia do przodu. Jestem już po kursie. Siedzę teraz i układam w głowie ogrom wiedzy. Warto. Dużo potrzebnych informacji, dużo motywacji, dużo wsparcia.

Agnieszka Pietruszka

Warto skorzystac. Wiedza z roznych aspektow pracy dobrze i tresciwie zebrana. Super do podsumowania i poukladania sobie w glowie i nowinek i tez tego co teoretycznie juz wiemy ale nie przeklamy w działanie.

Justyna Żołna

Polecam warsztaty i nie tylko 💓 ogrom wiedzy przekazany w bardzo przyswajalny sposób 😍 chyba najlepszy jaki dotychczas spotkałam 🤭🤠

Magda Kruszewska

Praca nad sobą i swoim podejściem do tego co robisz jest zawsze bardzo ważna. Ten kurs układa w głowie i zachęca do refleksji. Polecam bo na sukces nigdy nie jest za późno 👍

Karina Białowąs

Kurs super💪 dużo przemyśleń i pomysłów na zmiany😊 Polecam całym sercem❤

Sandra Marchel

Alicja to kobieta o ciepłym i pięknym głosie, którego chce się słuchać ! Ja jako uczeń mogę powiedzieć, że jest najlepszym nauczycielem fotografii na jakiego mogłam trafić a jej tutoriale i akcje są fenomenalne! Profesjonalizm i zaangażowanie widzimy w jej fotografii i materiałach, które dostępne są dla każdego ! Bardzo polecam !

Marta MP

Kto się jeszcze zastanawia, to powiem od serca brać ! Kurs, który pomaga ułożyć sobie w głowie, skłania do refleksji i podjęcia działań. U Alicji są tylko konkrety, żadnych opowieści z mchu i paproci tylko naprawdę ważne i wartościowe informacje.Dziękuję za ten kurs ❤️

Magda Lena

Kurs to ogrom wiedzy, mnóstwo ćwiczeń i mega dawka pozytywnej energii💫 Alicja przekazuje wiedzę która daje kopa do działania. Inwestycja w siebie jest zawsze dobrą inwestycją. 👌😊

Julia Socha

Byłam u Alicji na warsztatach stacjonarnych. Jest wspaniałą, utalentowaną osobą, swoją wiedzą dzieli się nawet po ukończonym kursie i wspiera swoich "podopiecznych" z jej warsztatów. Polecam każdemu amatorowi i nie tylko szkolenia u Alicji.

Anna Kajat

Bardzo dobry kurs ❤ otwiera oczy na wiele aspektów i daje do myślenia. Warto!

Iwona Łaz-Konefał

Alicja to osoba jakich mało w biznesie fotograficznym ❤️ przekazuje przede wszystkim konkret, bez lania wody, wspiera, popycha do przodu, uczy asertywności i niesamowicie pomaga w sprecyzowaniu celu i działań. No i tworzy piękne presety 😍 Każdemu kto się jeszcze waha, polecam, bo warto!