Dochód

PASYWNY

dla Fotografów

Pokażę Ci, jak przygotować się do stworzenie produktów, które zapewnią Ci dochód, nawet wtedy, kiedy nie jesteś w stanie wykonywać sesji fotograficznych!

W oparciu o moje doświadczenia i drogę do uzyskania stabilnego dochodu pasywnego opowiem Ci, jak:

W 2020 roku, kiedy przyszły lockdowny, przedsiębiorcy wybrali jedną z trzech dróg: adaptacja, rezygnacja, urlop. Ta trzecia opcja była możliwa jedynie dla tych, którzy mieli poduszkę finansową na niepewne czasy. Ja nie miałam, wybrałam więc ADAPTACJĘ.

Moje aktualne działania pozwalają mi taką poduszkę stworzyć, bo życie bywa zaskakujące i czasem nie mamy możliwości wykonywania sesji w takiej liczbie, która pozwala nam nie martwić o zapewnienie środków na funkcjonowanie firmy i utrzymanie rodziny.

Początkowo popełniłam wiele błędów, ale moje działania nie były zakrojone na szeroką skalę, więc wiele nie straciłam. Później, ponownie podjęłam kilka błędnych decyzji, które kosztowały mnie tysiące złotych.

Oddaję w Twoje ręce całe moje dotychczasowe doświadczenie nie tylko z pracy fotografa, ale tez szkoleniowca i menedżera w firmie edukacyjnej, dzięki czemu będziesz mieć jasną wizję swoich działań!

W ebooku znajdziesz treści, które przeprowadzą Cię przez proces tworzenia produktu cyfrowego od A do Z

Dodatkowo mam dla Ciebie 4 bonusy:

BONUS #1

Quiz gotowości do stworzenia własnego produktu

BONUS #2

85 pomysłów na pierwszy produkt cyfrowy dla fotografa

BONUS #3

4 ekskluzywne wywiady z ekspertami

BONUS #4

Kody rabatowe na usługi polecanych przeze mnie specjalistów

Dodatkowo mam dla Ciebie świetną okazję!
Kupując e-book oprócz dostępu do pliku PDF otrzymasz również plik z Audiobookiem, którego możesz słuchać podczas obróbki zdjęć!

To od Ciebie zależy, czy Twój dochód dodatkowy będzie na poziomie 3-4 czy 20 tysięcy złotych miesięcznie. Bo dobry produkt stworzony RAZ może generować Ci zyski jak perpertum mobile!

Sky is the limit!

Kto mnie wspiera w mojej pracy?

Moi eksperci są tutaj też dla Ciebie!

Cała moja wiedza, dzięki której CODZIENNIE dostaję maila z nowym zamówieniem jest warta – nie boję się tego powiedzieć – dziesiątki tysięcy złotych, jak nie więcej.

Gdybym uwzględniła wszystkie swoje błędy (jak stworzenie produktu, którego nikt nie chciał kupić) wyszłoby dużo więcej.

Pewnie w tym momencie zastanawiasz się ile kosztuje dostęp do tych wszystkich informacji.

Na spokojnie, nie zapłacisz nawet 50% tej kwoty, nie zapłacisz nawet 500zł, nie zapłacisz nawet 200zł

Wiem, że właściwie stworzony produkt cyfrowy pozwoli Ci wygenerować przychód, w którym kwota wydana na mojego e-booka będzie nieznaczącym kosztem.

Jeśli chcesz postawić na niezależność, mieć wolność dysponowania swoim czasem i stabilność dochodu, to decyzja o zakupie tego e-booka jest najlepszą, jaką możesz podjąć.

A, co się stanie gdy go nie kupisz?

Nic się nie zmieni, i to jest chyba najgorsze.

Kliknij teraz link pod tym tekstem i zacznij podróż ku stabilności i wolności finansowej.

Kup i od razu zacznij czytać!

Treści zawarte w tym ebooku są chronione prawem autorskim.

Zabrania się dystrybucji, kopiowania, powielania i modyfikacji treści bez wyraźnej zgody autora. Publiczne prezentowanie wymaga autoryzacji. Naruszenie praw autorskich podlega ściganiu prawnemu.

Kim jestem?

Nazywam się Alicja Lelonek-Ball i…

DODAJĘ SKRZYDEŁ!

Wspieram fotografów w samorealizacji w sferze artystycznej i biznesowej.

Pomagam rozwijać kreatywność.
Tworzę narzędzia usprawniające pracę fotografa.

Uczę, jak prowadzić firmę, która zarabia.

Wierzę, że wiedza ma wtedy wartość, kiedy jest przekazywana dalej. Zajmuję się nauczaniem od 1998r. Początkowo byłam nauczycielem, a następnie lektorem i metodykiem nauczania. Uczyłam uczyć oraz odkrywać potencjał osoby, którą szkolimy. Największą radość sprawiało mi, kiedy dając szkolonym przeze mnie osobom właściwe narzędzia do pracy, stwarzałam specjalistów w ich dziedzinie. Nie boję się, że uczeń przerośnie mistrza, bo to dla mnie największy komplement jako nauczyciela.
Przeszkoliłam już kilkudziesięciu fotografów na warsztatach stacjonarnych, udzieliłam kilkadziesięciu konsultacji online, prowadzę grupę wsparcia dla prawie 800 fotografów, w której regularnie publikuję.
Bardzo chętnie pomogę również Tobie odkryć swój fotograficzny potencjał.