Odbierz bezpłatny poradnik
i zapisz się na listę VIP!

Przygotuj się do sesji kobiecej dzięki mojemu poradnikowi i uzyskaj dostęp do wyjątkowej oferty na Dzień Kobiet przed innymi!

Mini poradnik

O stylizacjach do sesji kobiecych

Marzysz o sesji, ale nie masz pomysłu jaką stronę swojej osobowości pokazać? Chcesz być sobą w wersji gamour, boho, czy biznesowej?

Pomogę Ci podjąć decyzję i wspólnie ustalimy charakter sesji.

W końcu zrozumiałem, co jest najważniejsze w sukienkach. Najważniejsza jest kobieta, która je nosi.

Jak otrzymać prezenty?

O mnie

Od ponad 10 lat lat jestem fotografką i zaczęłam od fotografowania własnych dzieci, później cudzych, a później – także ich mam. Czasem były to zdjęcia w biegu, tak zwane “tylko jedno zdjęcie z dziećmi”. Podczas gdy dzieci były przygotowane, ubranka kupione, włosy córeczek zakręcone, grzywki synów nażelowane – to mamy (takie miałam wrażenie)… zapomniały o sobie… 

A ja chciałam, żeby ich sesja, utrwalająca ich rodzinne wspomnienia była dla nich świętem. Bo tym powinna być sesja dla kobiety – prezentem dla samej siebie (jak kosmetyczka, fryzjer, czy elegancka kolacja).

Od kilku lat tworzę wspólnie z Wami Wasze wspomnienia, utrwalam Waszą chwilę w moich kadrach, ale przede wszystkim – zapraszam Was do wspólnego przeżywania wspaniałej przygody, jaką jest sesja.

Zapisz się, a otrzymasz mój poradnik o stylizacjach
oraz zaproszenie na wyjątkowe sesje z okazji Dnia Kobiet!