Bezpłatny webinar

Zapraszam Cię na bezpłatny webinar o wyzwaniach w fotografii portretowej i jak sobie z nimi poradzić.

Wyzwania fotografii portretowej

Bezpłatny webinar

Co Ci sprawia trudność?
Z czym mierzysz się w fotografii portretowej?
Jakie wyzwania przed Tobą stawia ta dziedzina twórczości?
Jak sobie z tym wszystkim poradzić?

Będę opowiadać o problemach, które sygnalizowaliście mi w ankiecie, a nie o żadnych wyimaginowanych sytuacjach, ani jedynie tylko o moich doświadczeniach.

Jak gdzie i kiedy?

O mnie

Wierzę, że wiedza ma wtedy wartość, kiedy jest przekazywana dalej. Zajmuję się nauczaniem od 1998r. Początkowo byłam nauczycielem, a następnie lektorem i metodykiem nauczania. Uczyłam uczyć oraz odkrywać potencjał osoby, którą szkolimy. Największą radość sprawiało mi, kiedy dając szkolonym przeze mnie osobom właściwe narzędzia do pracy, stwarzałam specjalistów w ich dziedzinie. Nie boję się, że uczeń przerośnie mistrza, bo to dla mnie największy komplement jako nauczyciela.

Kiedy osiągnęłam taki etap w swoim rozwoju fotograficznym, że pojawiły się osoby chcące się ode mnie uczyć, wiedziałam, że wykorzystam całą moją wiedzę metodyczną, aby zrobić to jak najlepiej. Uwielbiam podpatrywać sukcesy i rozwój fotografów, którzy kiedyś pojawili się u mnie na warsztatach. Bardzo im kibicuję.

Przeszkoliłam już kilkudziesięciu fotografów na warsztatach stacjonarnych, udzieliłam kilkadziesięciu konsultacji online, prowadzę grupę wsparcia dla ponad 800 fotografów, w której regularnie publikuję.

Bardzo chętnie pomogę również Tobie odkryć swój fotograficzny potencjał. 

Zarezerwuj swoje miejsce na webinarze!

Link do grupy na FB oraz przypominajkę o webinarze dostaniesz ode mnie mailem, dlatego proszę o wyrażenie przez Ciebie zgody na wysłanie tych informacji. Zawsze możesz później wypisać się z newslettera.