webinar portret powtórka

Jeśli nie miałaś szansy uczestniczyć w webinarze na żywo, możesz go jeszcze obejrzeć przez następne 24h.

Masz dostęp do filmu dopóki zegar nie skończy odliczania.

:
:

Zainteresował Cię kurs? Kliknij by dowiedzieć się więcej!

Kim jestem?

Nazywam się Alicja Lelonek-Ball i…

DODAJĘ SKRZYDEŁ!

Wspieram fotografów w samorealizacji w sferze artystycznej i biznesowej.

Pomagam rozwijać kreatywność.
Tworzę narzędzia usprawniające pracę fotografa.

Uczę, jak prowadzić firmę, która zarabia.

Wierzę, że wiedza ma wtedy wartość, kiedy jest przekazywana dalej. Zajmuję się nauczaniem od 1998r. Początkowo byłam nauczycielem, a następnie lektorem i metodykiem nauczania. Uczyłam uczyć oraz odkrywać potencjał osoby, którą szkolimy. Największą radość sprawiało mi, kiedy dając szkolonym przeze mnie osobom właściwe narzędzia do pracy, stwarzałam specjalistów w ich dziedzinie. Nie boję się, że uczeń przerośnie mistrza, bo to dla mnie największy komplement jako nauczyciela.
Przeszkoliłam już kilkudziesięciu fotografów na warsztatach stacjonarnych, udzieliłam kilkadziesięciu konsultacji online, prowadzę grupę wsparcia dla ponad 800 fotografów, w której regularnie publikuję.
Bardzo chętnie pomogę również Tobie odkryć swój fotograficzny potencjał.

Sylwia Suliga

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Fotograf. Ma świetne podejście do dzieci, mnóstwo fajnych pomysłów, dobrą lokalizację. Czas oczekiwania na zdjęcia był bardzo krótki, a efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. Zdjęcia są przepiękne . Napewno wrócimy 🙂

Natalia Jarzabek

Cudowne spotkanie kreatywne dla fotografów ,wszystko pięknie zorganizowane od samego początku do końca. Polecam wszystkim fotografom spotkania u Alicji

Magdalena Ziółkowska

Jej zdjęcia to magia.... Wielkie serce i pasja. Nasz regał z albumami i wspomnieniami wypełniają kolejne kadry od Alicji. UWIELBIAMY!

Jakub Bednarczyk

Razem z narzeczoną mieliśmy przyjemność brać udział w sesji świątecznej u Pani Alicji. Oprócz przepięknych kadrów miło zaskoczyła nas luźna i przyjemna atmosfera. Pani Alicja zadbała o każdy szczegół, pomagała w ustawieniu się i stworzyła dla nas przepiękną pamiątkę na lata. Była to nasza pierwsza wspólna sesja i na pewno nie ostatnia.

Barbara Stankiewicz

Z panią Alicją miałam przyjemność współpracować już przy realizacji czterech różnych sesji. A to na pewno nie koniec! Zdjęcia są piękne i stanowią wspaniałą pamiątkę. Pani Alicja jest Artystką przez wielkie A. Atmosfera jest przemiła, pani Ala przesympatyczna i otwarta. Wszystko objaśni, doradzi. Bardzo polecam!

Iwona Waszkiel

Produkty ze sklepu Alicji, E-book i akcje są fantastyczne, niesamowicie przyspieszyły mi pracę. Z niecierpliwością czekam na photoshooting z Alicją 😁