Zapisz się na Subskrybcję! – STARA

Dlaczego warto subskrybować?

W ramach miesięcznej subskrybcji zyskasz dostęp do:

  • wszystkich tutoriali z obróbki opublikowanych do tej pory w moim sklepie,  aktualnie 66 filmów
  • 54 tutoriali niedostępnych do tej pory, publikowanych w cyklu miesięcznym, co miesiac 6 nowych filmów
  • możliwość pobrania dodatkowych produktów cyfrowych, które z pewnością wykorzystasz w trakcie nauki cyfrowej obróbki zdjęć, a także w zastosowaniu jej we własnej działalności jako artysta-fotograf
  • niedostępnego w regularnej sprzedaży pakietu akcji MINI RETUSZ do zdjęć plenerowych

Subskrybcja

Tutoriale z obróbki & Sesje Szkoleniowe
139,00

Poprzednia najniższa cena: 139,00

/ miesiąc
Płatne co 30 dni
  • Warsztaty i sesje szkoleniowe
  • Tutoriale z obróbki cyfrowej
  • Darmowe produkty cyfrowe
OKAZJA!

Czemu to robię?

Pamiętam swoje pierwsze fotograficzne próby. Długo szukałam mojej własnej fotograficznej drogi, jak i przewodników w tej ekscytującej przygodzie, jaką jest fotografia.

Początkowo nie umiałam odnaleźć siebie w tym co robię. Czułam, że obrazy jakie tworzę odbiegają od obrazów, jakie mam w głowie. Nie miałam narzędzi, nie wiedziałam jak się zabrać za obróbkę, a poznając narzędzia – nie zawsze umiałam ich użyć. “Zakochiwałam” się w jednym presecie, po to by za chwilę obrobić zdjęcie zupełnie inaczej. Miotałam się.

Wypracowanie własnego stylu zajęło mi trochę czasu. Byłam bardzo zdeterminowana, aby osiągnąć w swojej pracy zadowalające mnie (i moich klientów) efekty. Jestem przekonana, że mogłabym aktualny swój poziom osiągnąć dużo szybciej idąc właściwą drogą. 

I właśnie moją drogę chcę Ci pokazać. Chcę wyposażyć Cię w narzędzia, ale również w wiedzę, jak ich używać właściwie, aby stać się twórcą, a nie odtwórcą.

W swojej pracy jako szkoleniowca wykorzystuję ponad 20-letnie doświadczenie w nauczaniu i pracy jako metodyk w szkołach językowych i na uczelni wyższej. 

Alicja Lelonek-Ball

Co zyskujesz?

Zapisując się na subskrypcję:

Dla kogo?

Dla kogo jest subskrypcja?

Nie zwlekaj! Zapisz się na subskrypcję już dziś i odbierz prezent*!

Zyskaj nieograniczony dostęp do moich materiałów szkoleniowych, sesji z obróbki cyfrowej czy dodatkowych produktów cyfrowych.
* wyjątkowy niedostępny w sprzedaży regularnej pakiet akcji MINI RETUSZ do zdjęć plenerowych
Jak wykorzystać ten pakiet? Pokazuję w filmie poniżej.

O mnie

Wierzę, że wiedza ma wtedy wartość, kiedy jest przekazywana dalej. Zajmuję się nauczaniem od 1998r. Początkowo byłam nauczycielem, a następnie lektorem i metodykiem nauczania. Uczyłam uczyć oraz odkrywać potencjał osoby, którą szkolimy. Największą radość sprawiało mi, kiedy dając szkolonym przeze mnie osobom właściwe narzędzia do pracy, stwarzałam specjalistów w ich dziedzinie. Nie boję się, że uczeń przerośnie mistrza, bo to dla mnie największy komplement jako nauczyciela.

Kiedy osiągnęłam taki etap w swoim rozwoju fotograficznym, że pojawiły się osoby chcące się ode mnie uczyć, wiedziałam, że wykorzystam całą moją wiedzę metodyczną, aby zrobić to jak najlepiej. Uwielbiam podpatrywać sukcesy i rozwój fotografów, którzy kiedyś pojawili się u mnie na warsztatach. Bardzo im kibicuję.

Przeszkoliłam już kilkudziesięciu fotografów na warsztatach stacjonarnych, udzieliłam kilkadziesięciu konsultacji online, prowadzę grupę wsparcia dla prawie 300 fotografów, w której regularnie publikuję.

Bardzo chętnie pomogę również Tobie odkryć swój fotograficzny potencjał. 

Wyróżnienia i publikacje

W swoim fotograficznym rozwoju był okres zachłyśnięcia się publikacjami. Teraz zdarza mi się publikować rzadziej, bo bardziej skupiam się na obsłudze moich klientów, ale moje prace znalazły się w:

Do czego otrzymasz dostęp?

120 tutoriali o łącznej wartości co najmniej 12.000 PLN

moich akcji, których używam na bieżąco do edycji zdjęć studyjnych oraz plenerowych (z uwzględnieniem rewelacyjnego zestawu do pracy z zielenią)

moich autorskich presetów do LR (i ACR), które wykorzystałam do obróbki zdjęć plenerowych

pędzli mixer brush do PS, które wykorzystuję w obróbce portretów fine art oraz surrealistycznych

Nie wierzysz? Posłuchaj opinii innych!

Nie musisz wierzyć mi na słowo. Zerknij na opinię innych osób, które skorzystały z oferty moich tutoriali i produktów cyfrowych.

Sandra Marchel
Czytaj więcej
Alicja to kobieta o ciepłym i pięknym głosie, którego chce się słuchać ! Ja jako uczeń mogę powiedzieć, że jest najlepszym nauczycielem fotografii na jakiego mogłam trafić a jej tutoriale i akcje są fenomenalne! Profesjonalizm i zaangażowanie widzimy w jej fotografii i materiałach, które dostępne są dla każdego ! Bardzo polecam !
Karolina Szczepanik
Czytaj więcej
Prawdziwa Artystka! Profesjonalistka w każdym calu! Doświadczona fotografka, rewelacyjny grafik komputerowy, przemiła osoba 😉 Polecam!
Julia Socha
Czytaj więcej
Byłam u Alicji na warsztatach stacjonarnych. Jest wspaniałą, utalentowaną osobą, swoją wiedzą dzieli się nawet po ukończonym kursie i wspiera swoich "podopiecznych" z jej warsztatów. Polecam każdemu amatorowi i nie tylko szkolenia u Alicji.
Małgorzata Pędzimąż
Czytaj więcej
Zakupiłam pakiet akcji portretowych stworzonych przez Alicję. To bardzo przydatny zestaw, używam tych akcji nie tylko do portretów. Znalazły niespodziewane zastosowanie, przy plenerowej fotografii psów i koni. Sama autorka była zaskoczona. Polecam tutoriale z akcjami Alicji. Są świetne.
Patrycja Poloczek
Czytaj więcej
Podsumowując jest tu naprawdę Wszystko to czego zawsze szukałam. Ten zestaw totalnie odmienił moje obróbkowe życie 🙂 Polecam wszystkim i zdecydowanie nie warto się zastanawiać
Joanna Kryczka
Czytaj więcej
Tworzy Pani kawał dobrej fotografii, widać to w codziennej pracy i systematyczności której się od Pani uczę! Posiadam jak najbardziej produkty i z czystym sumieniem polecam każdemu kto chce przyspieszyć swoją obróbkę i nadać swoim ujęciom inny ton!!!
Anna Kolebuk
Czytaj więcej
Akcje plenerowe Creatio są bajecznie proste w użyciu. Korzystam z niewielu akcji, mam swoje ulubione, które wykorzystuje w obróbce studyjnej i plenerowej, a dotyczą one głownie obróbki skóry, całą resztę wykonuję sama. Akcje Alicji sprawiły, że w sumie nie sięgałam po inne narzędzia, wykorzystałam akcje, klikając i sprawdzając czy dana akcja przyniesie efekt jakiego szukam, szczególnie podczas zabawy kolorem. Jestem zachwycona efektem jaki uzyskałam, skróciłam czas swojej pracy, a co za tym idzie akcje te zagoszczą na stałe w mojej pracy 🙂.
Asia Bartnik
Czytaj więcej
Jestem bardzo zaskoczona , że w jednym pakiecie akcji jest zawarte wszystko aby stworzyć od A-Z piękne malarskie zdjęcie 🙂 Myślałam, że do takich efektów trzeba poświecić godziny pracy w PS a tu w kilka minut udało się osiągnąć niesamowite rezultaty !!!! Posiadam wiele różnych akcji ale zawsze czegoś mi w nich brakowało . Dlatego tym razem jestem bardzo zaskoczona i to pozytywnie 🙂 Polecam każdemu kto chce stworzyć piękne artystyczne zdjęcia bez wielogodzinnego siedzenia przy PS 🙂
Poprzedni
Następny

Nie zwlekaj! Zapisz się na subskrypcję już dziś i odbierz prezent!

Zyskaj nieograniczony dostęp do moich materiałów szkoleniowych, sesji z obróbki cyfrowej czy dodatkowych produktów cyfrowych.
Tak niska cena już się nie powtórzy!

Galeria moich prac