Zapisz się na Subskrybcję

Dlaczego warto subskrybować?

W ramach miesięcznej subskrybcji zyskasz dostęp do:
  • wszystkich tutoriali z obróbki opublikowanych do tej pory w moim sklepie,
  • co najmniej jednego nowego tutoriala co miesiąc
  • możliwość pobrania dodatkowych produktów cyfrowych, które z pewnością wykorzystasz w trakcie nauki cyfrowej obróbki zdjęć, a także w zastosowaniu jej we własnej działalności jako artysta-fotograf – pakiet VIP
  • niedostępnego w regularnej sprzedaży zestawu wybranych tekstur – pakiet VIP
  • niezbędnego do rozpoczęcia przygody z obróbką fine art pakietu wybranych 8 akcji: Separacja Częstotliwości, Malowanie Światłem, Redukcja Czerwieni, Wyostrzenie, Kontrast & Światło, Malarskość, Pokaż Szczegóły i Szlachetny kontrast – pakiet VIP

Subskrybcja LIGHT

Tutoriale z obróbki
59,00

Poprzednia najniższa cena: 59,00

/ miesiąc
Płatne co 30 dni
  • Tutoriale z obróbki cyfrowej

Subskrybcja VIP

Tutoriale z obróbki & Materiały Szkoleniowe
99,00

Poprzednia najniższa cena: 99,00

/ miesiąc
Płatne co 30 dni
  • Materiały szkoleniowe
  • Tutoriale z obróbki cyfrowej
  • Wsparcie na grupie FB

Czemu to robię?

Pamiętam swoje pierwsze fotograficzne próby. Długo szukałam mojej własnej fotograficznej drogi, jak i przewodników w tej ekscytującej przygodzie, jaką jest fotografia.

Początkowo nie umiałam odnaleźć siebie w tym co robię. Czułam, że obrazy jakie tworzę odbiegają od obrazów, jakie mam w głowie. Nie miałam narzędzi, nie wiedziałam jak się zabrać za obróbkę, a poznając narzędzia – nie zawsze umiałam ich użyć. “Zakochiwałam” się w jednym presecie, po to by za chwilę obrobić zdjęcie zupełnie inaczej. Miotałam się.

Wypracowanie własnego stylu zajęło mi trochę czasu. Byłam bardzo zdeterminowana, aby osiągnąć w swojej pracy zadowalające mnie (i moich klientów) efekty. Jestem przekonana, że mogłabym aktualny swój poziom osiągnąć dużo szybciej idąc właściwą drogą. 

I właśnie moją drogę chcę Ci pokazać. Chcę wyposażyć Cię w narzędzia, ale również w wiedzę, jak ich używać właściwie, aby stać się twórcą, a nie odtwórcą.

W swojej pracy jako szkoleniowca wykorzystuję ponad 20-letnie doświadczenie w nauczaniu i pracy jako metodyk w szkołach językowych i na uczelni wyższej. 

Alicja Lelonek-Ball

Co zyskujesz?

Zapisując się na subskrypcję:

Dla kogo?

Dla kogo jest subskrypcja?

Nie zwlekaj! Zapisz się na subskrypcję już dziś i odbierz dwa prezenty*!

Zyskaj nieograniczony dostęp do moich materiałów szkoleniowych, sesji z obróbki cyfrowej czy dodatkowych produktów cyfrowych.
* wyjątkowy niedostępny w sprzedaży regularnej pakiet akcji do zdjęć fineart & pakiet autorskich tekstur
Jak wykorzystać te pakiety? Pokazuję w filmie poniżej.

O mnie

Wierzę, że wiedza ma wtedy wartość, kiedy jest przekazywana dalej. Zajmuję się nauczaniem od 1998r. Początkowo byłam nauczycielem, a następnie lektorem i metodykiem nauczania. Uczyłam uczyć oraz odkrywać potencjał osoby, którą szkolimy. Największą radość sprawiało mi, kiedy dając szkolonym przeze mnie osobom właściwe narzędzia do pracy, stwarzałam specjalistów w ich dziedzinie. Nie boję się, że uczeń przerośnie mistrza, bo to dla mnie największy komplement jako nauczyciela.

Kiedy osiągnęłam taki etap w swoim rozwoju fotograficznym, że pojawiły się osoby chcące się ode mnie uczyć, wiedziałam, że wykorzystam całą moją wiedzę metodyczną, aby zrobić to jak najlepiej. Uwielbiam podpatrywać sukcesy i rozwój fotografów, którzy kiedyś pojawili się u mnie na warsztatach. Bardzo im kibicuję.

Przeszkoliłam już kilkudziesięciu fotografów na warsztatach stacjonarnych, udzieliłam kilkadziesięciu konsultacji online, prowadzę grupę wsparcia dla prawie 800 fotografów, w której regularnie publikuję.

Bardzo chętnie pomogę również Tobie odkryć swój fotograficzny potencjał. 

Wyróżnienia i publikacje

W swoim fotograficznym rozwoju był okres zachłyśnięcia się publikacjami. Teraz zdarza mi się publikować rzadziej, bo bardziej skupiam się na obsłudze moich klientów, ale moje prace znalazły się w:

Do czego otrzymasz dostęp?

LIGHT

tutoriali o łącznej wartości co najmniej 12.000 PLN

VIP

tutoriali o łącznej wartości co najmniej 12.000 PLN

wybranych akcji, których używam na bieżąco do edycji zdjęć studyjnych oraz plenerowych

moich autorskich presetów do LR (i ACR), które wykorzystałam do obróbki zdjęć plenerowych

autorskich tekstur

grupy na FB

Nie wierzysz? Posłuchaj opinii innych!

Nie musisz wierzyć mi na słowo. Zerknij na opinię innych osób, które skorzystały z oferty moich tutoriali i produktów cyfrowych.

Sandra Marchel
Czytaj więcej
Alicja to kobieta o ciepłym i pięknym głosie, którego chce się słuchać ! Ja jako uczeń mogę powiedzieć, że jest najlepszym nauczycielem fotografii na jakiego mogłam trafić a jej tutoriale i akcje są fenomenalne! Profesjonalizm i zaangażowanie widzimy w jej fotografii i materiałach, które dostępne są dla każdego ! Bardzo polecam !
Karolina Szczepanik
Czytaj więcej
Prawdziwa Artystka! Profesjonalistka w każdym calu! Doświadczona fotografka, rewelacyjny grafik komputerowy, przemiła osoba 😉 Polecam!
Julia Socha
Czytaj więcej
Byłam u Alicji na warsztatach stacjonarnych. Jest wspaniałą, utalentowaną osobą, swoją wiedzą dzieli się nawet po ukończonym kursie i wspiera swoich "podopiecznych" z jej warsztatów. Polecam każdemu amatorowi i nie tylko szkolenia u Alicji.
Małgorzata Pędzimąż
Czytaj więcej
Zakupiłam pakiet akcji portretowych stworzonych przez Alicję. To bardzo przydatny zestaw, używam tych akcji nie tylko do portretów. Znalazły niespodziewane zastosowanie, przy plenerowej fotografii psów i koni. Sama autorka była zaskoczona. Polecam tutoriale z akcjami Alicji. Są świetne.
Patrycja Poloczek
Czytaj więcej
Podsumowując jest tu naprawdę Wszystko to czego zawsze szukałam. Ten zestaw totalnie odmienił moje obróbkowe życie 🙂 Polecam wszystkim i zdecydowanie nie warto się zastanawiać
Joanna Kryczka
Czytaj więcej
Tworzy Pani kawał dobrej fotografii, widać to w codziennej pracy i systematyczności której się od Pani uczę! Posiadam jak najbardziej produkty i z czystym sumieniem polecam każdemu kto chce przyspieszyć swoją obróbkę i nadać swoim ujęciom inny ton!!!
Anna Kolebuk
Czytaj więcej
Akcje plenerowe Creatio są bajecznie proste w użyciu. Korzystam z niewielu akcji, mam swoje ulubione, które wykorzystuje w obróbce studyjnej i plenerowej, a dotyczą one głownie obróbki skóry, całą resztę wykonuję sama. Akcje Alicji sprawiły, że w sumie nie sięgałam po inne narzędzia, wykorzystałam akcje, klikając i sprawdzając czy dana akcja przyniesie efekt jakiego szukam, szczególnie podczas zabawy kolorem. Jestem zachwycona efektem jaki uzyskałam, skróciłam czas swojej pracy, a co za tym idzie akcje te zagoszczą na stałe w mojej pracy 🙂.
Asia Bartnik
Czytaj więcej
Jestem bardzo zaskoczona , że w jednym pakiecie akcji jest zawarte wszystko aby stworzyć od A-Z piękne malarskie zdjęcie 🙂 Myślałam, że do takich efektów trzeba poświecić godziny pracy w PS a tu w kilka minut udało się osiągnąć niesamowite rezultaty !!!! Posiadam wiele różnych akcji ale zawsze czegoś mi w nich brakowało . Dlatego tym razem jestem bardzo zaskoczona i to pozytywnie 🙂 Polecam każdemu kto chce stworzyć piękne artystyczne zdjęcia bez wielogodzinnego siedzenia przy PS 🙂
Poprzedni
Następny

Nie zwlekaj! Zapisz się na subskrypcję już dziś i odbierz dwa prezenty!

Zyskaj nieograniczony dostęp do moich materiałów szkoleniowych, sesji z obróbki cyfrowej czy dodatkowych produktów cyfrowych.
* wyjątkowy niedostępny w sprzedaży regularnej pakiet akcji do zdjęć fineart & pakiet autorskich tekstur
Jak wykorzystać te pakiety? Pokazuję w filmie poniżej.