Zapisz się na Subskrybcję!

Dlaczego warto subskrybować?

W ramach miesięcznej subskrybcji zyskasz dostęp do wszystkich materiałów szkoleniowych oraz tutoriali z obróbki dostępnych w moim sklepie. Dodatkowo zyskasz możliwość pobrania dodatkowych produktów cyfrowych, które z pewnością wykorzystasz w trakcie nauki cyfrowej obróbki zdjęć, a także w zastosowaniu jej we własnej działalności jako artysta-fotograf.

Subskrybcja

Tutoriale z obróbki & Sesje Szkoleniowe
199
99
Płatne co miesiąc
  • Warsztaty i sesje szkoleniowe
  • Tutoriale z obróbki cyfrowej
  • Darmowe produkty cyfrowe
OKAZJA!

O mnie

Kocham moje fotograficzne bajki. Kocham malarskie portrety i nierealne scenerie, takie których nikt nie odgadnie. Chcę tworzyć, kreować dla Was obrazy bajkowe oraz nierzeczywiste.

Dla mnie – jako fotografa, każda sesja to zupełnie inny rodzaj pracy. Czasem więcej czasu poświęcę na sesji, a mniej na obróbkę; a czasami jest TOTALNIE na odwrót i siedzę godzinami nad zdjęciem, żeby nadać mu unikatowy charakter.

Każdą sesję traktuję indywidualnie. Mam wiele własnych pomysłów ale pozostaję również otwarta na Wasze sugestie. Zdjęcia wykonuję profesjonalnym sprzętem, w moim studio posiadam gadżety, tła oraz wybrane kreacje.

Alicja Lelonek-Ball

Nie zwlekaj! Zapisz się na subskrybcję już dziś!

Zyskaj nieograniczony dostęp do moich materiałów szkoleniowych, sesji z obróbki cyfrowej czy dodatkowych produktów cyfrowych.

Zobacz efekty!

Dzięki moim tutorialom, dowiesz się jak w prosty sposób sprawić, by Twoje zdjęcia zyskały nowy, magiczny i unikatowy charakter. Zaskocz swoich odbiorców fantastycznymi, baśniowymi zdjęciami.

Nie wierzysz? Posłuchaj opinii innych!

Nie musisz wierzyć mi na słowo. Zerknij na opinię innych osób, które skorzystały z oferty moich tutoriali.

Justyna Sokół
Czytaj więcej
Serdecznie polecam Panią Alicję. Kilka ładnych lat korzystamy z jej usług, zawsze zadowoleni ❤️ pełen profesjonalizm, choć z dziećmi często nie jest łatwo 🙈 a efekty rewelacyjne ... Zawsze 🤩
Kasia Horzowska
Czytaj więcej
Na ten jeden cudowny dzień sesji poczułam się wyjątkowo niczym księżniczka 😊 To zasługa wspaniałej fotograf 😊 A zdjęcia same mówią za siebie. Są po prostu piękne 😍
Andrzej Mańka
Czytaj więcej
Świetny fotograf, a w zasadzie fotografka😉. Robiliśmy wiele sesji między innymi komunijną. Fajne pomysły i świetne podejście do dzieci. Polecam
Magdalena Mitas
Czytaj więcej
Pani Alicja zawsze spokojna i profesjonalna, piękne zdjęcia, piekne stylizacje. Moje dzieci i nasza sesja rodzinna PIEKNA PAMIĄTKA ❤Bywamy systematycznie i nie zawiedliśmy sie;) Zawsze wracamy:)
Justyna Karwot
Czytaj więcej
Serdecznie polecam 👍 sesja z dwójką dzieci przebiegła bardzo sprawnie w miłej atmosferze, dzięki Pani Fotograf. Zdjęcia przepiękne. Na pewno ponownie zgłosimy się do Pani Alicji 😊
Poprzedni
Następny

Nie zwlekaj! Zapisz się na subskrybcję już dziś!

Zyskaj nieograniczony dostęp do moich materiałów szkoleniowych, sesji z obróbki cyfrowej czy dodatkowych produktów cyfrowych.