Pomogę Ci odkryć Twój fotograficzny potencjał!

To, że jesteś na tej stronie oznacza, że myślisz o tym by Twoja firma, która powstała z marzeń i miłości do fotografii przynosiła Ci również finansowe bezpieczeństwo i dawała wolność dysponowania własnym czasem. Może zastanawiasz się jak odnaleźć swoje miejsce na rynku, określić swój styl w zgodzie ze sobą i tworzyć długoterminowe relacje z klientami, którzy będą do Ciebie wracać? Zbuduj stabilną markę fotograficzną, która pozwoli Ci realizować zachwycające sesje dla Twoich klientów przy jednoczesnym przewidywalnym zapleczu finansowym. Na podstawie mojego wieloletniej pracy jako właścicielka firmy, fotografka i szkoleniowiec oraz w oparciu o moje dotychczasowe doświadczenie z kursami, szkoleniami – jako uczestnik, przygotowałam wyjątkowy program mentoringu Kierunek SUKCES, w którym zebrałam same najważniejsze aspekty związane z prowadzeniem firmy, która zarabia. Bez lania wody – same konkrety! To nie jest kolejny kurs, podczas któego jesteś pozostawiona sama sobie i zmagasz się z udostępnionymi materiałami online, nie wiedząc do końca, czy realizujesz program właściwie i czy podążasz w obranym kierunku.
Podczas Twojego rozwoju, ja towarzyszę Ci cały czas. Wspieram, motywuję, doradzam.

Uzupełnij poniższe dane, aby otrzymać powiadomienie o otwarciu zapisów na kurs
z BONUSEM na start.

O mnie

Wierzę, że wiedza ma wtedy wartość, kiedy jest przekazywana dalej. Zajmuję się nauczaniem od 1998r. Początkowo byłam nauczycielem, a następnie lektorem i metodykiem nauczania. Uczyłam uczyć oraz odkrywać potencjał osoby, którą szkolimy. Największą radość sprawiało mi, kiedy dając szkolonym przeze mnie osobom właściwe narzędzia do pracy, stwarzałam specjalistów w ich dziedzinie. Nie boję się, że uczeń przerośnie mistrza, bo to dla mnie największy komplement jako nauczyciela.

Przeszkoliłam już kilkudziesięciu fotografów na warsztatach stacjonarnych, udzieliłam kilkadziesięciu konsultacji online, prowadzę grupę wsparcia dla prawie 900 fotografów, w której regularnie publikuję.

Bardzo chętnie pomogę również Tobie odkryć swój fotograficzny potencjał. 

CREATIO Alicja Lelonek-Ball
©2024 Alicja Lelonek-Ball | Wszystkie prawa zastrzeżone
Realizacja: ORTH Multimedia