Przygotuj się do sesji razem z moimi poradnikami!

Odpowiednie zaplanowanie stylizacji na sesję potrafi spędzić sen z powiek wielu z Was. Z przyjemnością Wam pomogę i podzielę się moimi pomysłami i wskazówkami na przygotowanie garderoby na sesję, tak by dodała ona charakteru i klimatu Waszym zdjęciom.

Image hover effect image

Pobierz poradnik

Jak przygotować się na sesję kobiecą?

Dowiedz się jak dobierać ubrania oraz niezbędne dodatki? Zadbaj o swoje ciało ale również samopoczucie. W tym krótki poradniku-checkliście przedstawię Ci podstawowe tajniki przygotowania się do profesjonalnej sesji kobiecej.

Jak przygotować się na sesję rodzinną?

Jak się umalować? Co na siebie włożyć?  Kropki? Kratka? A może linie? Kiedy lepszy będzie len a kiedy jeans? Jak dobrać do siebie kolorystycznie ubrania? Jeśli rodzą Ci się w głowie podobne pytania, ten poradnik jest dla Ciebie!

Image hover effect image

Pobierz poradnik

Chcesz odpowiednio przygotować się do sesji?

Nic prostszego! Skorzystaj z przycisków poniżej, by zapisać się do newslettera.

W prezencie dostaniesz ode mnie poradnik o tym,
jak przygotować się do sesji kobiecej i rodzinnej.

O mnie

Od 2014r. prowadzę swoją firmę fotograficzną, ale zdjęcia robiłam odkąd pamiętam. W ostatnim czasie przez moje fotograficzne ręce przewinęło się wiele kobiet, często były to dla nich pierwsze sesje w życiu, podczas których były same. Same ze sobą. Same dla siebie. Oraz ze mną – stojącą z boku, wspierającą wskazówkami, skupioną by uchwycić ich wyjątkowość i piękno. To coś więcej niż tylko sesja to podróż wgłąb siebie, to doświadczenie, które owocuje czymś więcej niż jedynie kadrami. Tak się tworzy wspomnienia i buduje wiarę w siebie. I do takiego spotkania trzeba się przygotować. Jak  – dowiesz się z poradnika!

Podobnie jest z sesjami rodzinnymi. To nie są zdjęcia z wakacji, podczas których przyłapię Cię na jedzeniu hamburgera. To Wasza historia, Wasze momenty i zaklęte w kadrach emocje. By dobrze czuć się na sesji, by zdjęcia poza walorem emocjonalnym były też pięknym, przyjemnym dla oka, estetycznym doświadczeniem – nie można pozostawić przygotowania do sesji przypadkowi. Jak to zrobić – przeczytasz w poradniku!

CREATIO Alicja Lelonek-Ball
©2024 Alicja Lelonek-Ball | Wszystkie prawa zastrzeżone
Realizacja: ORTH Multimedia