Wykup dostęp do Kursu Lightroom!

Masz dosyć inwestycji w kolejne presety, które nigdy nie wyglądają tak, jak na zdjęciach innych fotografów?

Tak!

Chcesz nauczyć się pracy w Lightroomie aby szybko i sprawnie edytować zdjęcia i z pełną świadomością wykorzystywać dostępne narzędzia, aby tworzyć swoje kadry?

Tak!

Chcesz nauczyć się edytować dostępne presety, tworzyć własne na potrzeby swoich wyjątkowych sesji i wreszcie być zadowolonym ze swojej pracy?

Tak!

Jeśli TAK, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie

Z czego składa się kurs?

* dostępne w pakietach EXCLUSIVE i VIP

** dostępne w pakiecie VIP

Czego nauczysz się dzięki kursowi?

Kurs dostępny jest w 3 opcjach

Kurs Lightroom

4h 45min
190,00

Poprzednia najniższa cena: 190,00

3-MIESIĘCZNY DOSTĘP
 • Certyfikat po ukończeniu
 • Dostęp do grupy na FB – 50zł/mc
Standard

Kurs Lightroom

4h 45min
490,00

Poprzednia najniższa cena: 490,00

6-MIESIĘCZNY DOSTĘP
 • Certyfikat po ukończeniu
 • Dostęp do grupy na FB – 50zł/mc
 • Pakiet presetów Dzikość Serca – 350zł
 • Pakiet presetów Smaki Lata – 250zł
 • Pakiet akcji ALL YOU NEED do PS – 200zł
Exclusive

Kurs Lightroom

8h 45min
790,00

Poprzednia najniższa cena: 790,00

12-MIESIĘCZNY DOSTĘP
 • Certyfikat po ukończeniu
 • Dostęp do grupy na FB – 50zł/mc
 • Pakiet presetów Dzikość Serca – 350zł
 • Pakiet presetów Smaki Lata – 250zł
 • Pakiet akcji ALL YOU NEED do PS – 200zł
 • 1h indywidualnych konsultacji – 250zł
 • Wspólny shooting – 700zł
VIP

Przeczytaj co do powiedzenia mają inni klienci:

Małgorzata

Dziękuję za świetne akcje do obróbki portretów w stylu Fine Art ! Używam regularnie nie tylko do tego typu fotografii ,ale do obróbki większości zdjęć portretowych i sesji plenerowych ,którymi głównie się zajmuję . Rewelacja !

Marta

Jestem zachwycona od pierwszego zakupu. Akcje do PS niesamowicie przyspieszają pracę i systematyzują. W tutorialach każdy krok jest pokazany i omówiony. Polecam.

Agnieszka

Świetne oferty, produkty, dużo merytorycznej wiedzy i chęci jej przekazywania. Bardzo polecam.

Anna

Sesja zdjęciowa zrobiona przez Panią Alicję była dla mnie taka 2w1. Niby z okazji Dnia Matki i Dziecka. A zdjęcia, które otrzymaliśmy przeszły wszelkie moje oczekiwania. Były przepiękne, tak ładne, wręcz śliczne w moim odczuciu. Takich zdjęć to Ja w swoim Albumie nigdy wcześniej nie miałam. Dlatego z całego serca Dziękuję. I Polecam :)))

Małgorzata

Zakupiłam pakiet akcji portretowych stworzonych przez Alicję. To bardzo przydatny zestaw, używam tych akcji nie tylko do portretów. Znalazły niespodziewane zastosowanie, przy plenerowej fotografii psów i koni. Sama autorka była zaskoczona. Polecam tutoriale z akcjami Alicji. Są świetne.

Iwona

Produkty ze sklepu Alicji, E-book i akcje są fantastyczne, niesamowicie przyspieszyły mi pracę. Z niecierpliwością czekam na photoshooting z Alicją 😁

O mnie

Wierzę, że wiedza ma wtedy wartość, kiedy jest przekazywana dalej. Zajmuję się nauczaniem od 1998r. Początkowo byłam nauczycielem, a następnie lektorem i metodykiem nauczania. Uczyłam uczyć oraz odkrywać potencjał osoby, którą szkolimy. Największą radość sprawiało mi, kiedy dając szkolonym przeze mnie osobom właściwe narzędzia do pracy, stwarzałam specjalistów w ich dziedzinie. Nie boję się, że uczeń przerośnie mistrza, bo to dla mnie największy komplement jako nauczyciela.

Kiedy osiągnęłam taki etap w swoim rozwoju fotograficznym, że pojawiły się osoby chcące się ode mnie uczyć, wiedziałam, że wykorzystam całą moją wiedzę metodyczną, aby zrobić to jak najlepiej. Uwielbiam podpatrywać sukcesy i rozwój fotografów, którzy kiedyś pojawili się u mnie na warsztatach. Bardzo im kibicuję.

Przeszkoliłam już kilkudziesięciu fotografów na warsztatach stacjonarnych, udzieliłam kilkadziesięciu konsultacji online, prowadzę grupę wsparcia dla prawie 700 fotografów, w której regularnie publikuję.

Bardzo chętnie pomogę również Tobie odkryć swój fotograficzny potencjał. 

©2023 Alicja Lelonek-Ball | Wszystkie prawa zastrzeżone
Realizacja: ORTH Multimedia