EnglishPolish

40 over 40

Projekt 40 over 40

Skąd pomysł i po co to wszystko?

Jak już wiadomo, jestem fotografką. Zaczęłam od fotografowania własnych dzieci, później cudzych, a później – także ich mam. Czasem były to zdjęcia w biegu, tak zwane “tylko jedno zdjęcie z dziećmi”. Podczas gdy dzieci były przygotowane, ubranka kupione, włosy córeczek zakręcone, grzywki synów nażelowane –to mamy (miałam wrażenie)… zapomniały o sobie… A ja chciałam, żeby ich sesja, utrwalająca ich rodzinne wspomnienia była dla nich świętem. Bo tym powinna być sesja dla kobiety – prezentem dla samej siebie (jak kosmetyczka, fryzjer, czy elegancka kolacja).

Projekt 40 over 40 powstał właśnie z myślą o Was. Pragnę zrealizowac 40 pięknych sesji dla 40 wspaniałych kobiet w wieku 40+Powiedzmy, że granicy wieku nie będę traktować bardzo rygorystycznie.

Mam ogromną nadzieję, że uda mi się namówić kilka z Was (a idealnie będzie, jeśli zgłosi się Was 40) na zrobienie sobie samej prezentu.

 Jak będzie wyglądać sesja?

Będzie dokładnie taka, jakiej pragniesz. O stylu sesji będę chciała porozmawiać z Tobą wcześniej. Zapytać o marzenia co do tego, jak masz wyglądać, zaproponować stylizacje oraz skonsultować z poelcana wizażystką rodzaj makijażu do sesji.

Zrealizowałam już dwie sesje w ramach projektu i tutaj prezentuję ich rezultaty.

Tak wyglądała sesja Magdy:

 

A tak sesja Sabiny:

A teraz poczytajcie, jakie dziewczyny miały swoje wrażenia po sesji:

Pora zatem pomówic o konkretach!

Jak umówić się na sesję?

Możesz napisać do mnie, lub wypełnić formularz dostępny pod tym linkiem. Warunkiem przeprowadzenia sesji zgodnie z Twoimi oczekiwaniami jest szczegółowa rozmowa (teelfon, Skype lub twarzą w twarz) o sesji, o stylizacjach, o tym jak się do niej przygotować.

Jeśli jesteś zdecydowana, możesz dokonać zakupu już teraz w moim sklepie, a ja odezwę się do Ciebie w celu dogrania szczegółów spotkania i sesji.

Co zawiera usługa sesji?

 • szczegółowy wywiad przed sesją (rozmowa telefoniczna, przez Skype, lub w postaci spotkania twarzą w twarz u mnie w studio w Bobrownikach)
 • spersonalizowane zaproszenie na sesję wysłane pocztą
 • poradę dotyczącą stylizacji, pielęgnacji przed sesją (poradnik w pdf) oraz pomoc w zarezerwowaniu spotkania z polecaną wizażystką
 • sesję zdjęciową, podczas której pracujemy bez presji czasu aż do zrealizowania takiej liczby kadrów, która pozwoli mi przygotować 20 wyselekcjonowanych pięknie obrobionych ujęć
 • nielimitowany dostęp do mojej garderoby studyjnej i cały czas powiększającej się kolekcji pięknych sukien
 • spotkanie indywidualne u mnie w studio, podczas którego pokażę Ci wyselekcjonowane i poddane retuszowi kadry, wydrukowane na wyjątkowym papierze fine art, spośród których będziesz mogła wybrać swoje ulubione ujęcia i od razu zabrać je do domu
 • w cenie sesji dostępne są 4 wybrane kadry; każde ujęcie ponad pakiet wycenione jest na 80 PLN
 • możliwość zamówienia podczas spotkania na miejscu pięknych produktów z wykorzystaniem Twoich zdjęć (np.: album w aksamitnej okładce, wydruki w passe-partout w ręcznie robionym pudełku, fotoobrazy, wydruki na arylu, metalu itp.)
 • film prezentujący wybrane przez Ciebie ujęcia (pod warunkiem wybrania co najmniej 6 kadrów) z podkładem muzycznym
 • wyjątkowy prezent nr 1 – mini-zestaw ekskluzywnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy od zaprzyjaźnionej wizażystki i doradcy ds. pielęgnacji, Magdaleny Sadowskiej
 • wyjątkowy prezent nr 2 – mini-kosmetyki do pielęgnacji dłoni od zaprzyjaźnionej manikiurzystki, Elżbiety Asinowicz
 • dostawę kurierem zamówionych produktów

Jaki jest koszt sesji?

 • cena promocyjna (do 30. listopada 2020) – 300 PLN
 • cena standardowa (od 1. grudnia 2020) – 500 PLN
 
Zegar poniżej odlicza czas trwania promocji!
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy