AlicjaLelonek.pl

Smak Klasyki

SMAK KLASYKI

Często można usłyszeć, że klasyczne, proste rozwiązania zawsze pozostają w modzie. Nie inaczej jest w przypadku sesji zdjęciowych. Studyjne, minimalistyczne zdjęcia, tak dobrze wszystkim znane z kolorowych magazynów, zdecydowanie mają swój ponadczasowy, wyjątkowy charakter.

 Czym cechują się wykonywane przeze mnie sesje „Smak Klasyki”? To jednolite tło, prosta stylizacja, a przede wszystkim – Ty (lub Ty i Twoi bliscy), niepozostawiający wątpliwości, kto jest tego dnia VIP-em w moim studiu. Podpowiem Ci, jak pozować, zadbam o odpowiedni retusz, by Twoje zdjęcia nie odbiegały od tych, które robione są gwiazdom wielkiego ekranu do poczytnych czasopism. Chcesz by sesja miała charakter rodzinny, a może raczej typowo kobiecy? Z pewnością uda mi się dopasować ją do Twoich potrzeb. Możesz być jednak pewna, że otrzymasz zdjęcia minimalistyczne, eleganckie, a mimo to niebanalne i piękne.

 „Smak Klasyki”, czyli wyjątkowe zdjęcia studyjne, to dobry wybór dla dorosłych, dzieci, ale i całych rodzin. Profesjonalna sesja zdjęciowa sama w sobie jest wspaniałym przeżyciem, a zdjęcia mogą stać się wysmakowaną dekoracją domu, biura, lub uzupełnieniem firmowej strony internetowej. To fotografie bezpretensjonalne, proste i gustowne.

 Potrzebujesz profesjonalnych zdjęć studyjnych? A może chcesz, by bliska osoba mogła przez chwilę poczuć się jak wybitny artysta na czerwonym dywanie? Zarówno Ciebie, jak i Twoich bliskich serdecznie zapraszam do mojego studia. W przypadku minimalistycznej sesji „Smak Klasyki” wszyscy przekonamy się, że „mniej” często znaczy „więcej”.