W Świecie Baśni

W BAŚNIOWYM ŚWIECIE FOTOGRAFII

Chyba każdy z nas pamięta czas dzieciństwa, gdy wierzył w dobre wróżki, smoki, jednorożce i super moce bohaterów ratujących świat. Chociaż wszyscy dorastamy, każdemu z nas brakuje w życiu odrobiny magii – tęsknimy na beztroskimi, dziecięcymi przekonaniami. Zdradzę Ci tajemnicę: współczesna fotografia to prawdziwa magia! Dzięki niej mogę zabrać Cię do wyjątkowego, bajkowego świata.

Wybierz się ze mną na zaczarowaną, plenerową sesję. Na zdjęcia zabierzemy piękne suknie, koronki, tiule, kapelusze lub inne akcesoria, które zmienią Cię w baśniowego bohatera. Chociaż pozując, zapewne przez chwilę zwątpisz w działającą magię, to pewnością uwierzysz w nią wtedy, gdy zobaczysz gotowe zdjęcia.

Zamiast czarodziejskiej różdżki użyję programu graficznego, który sprawi, że pozostając sobą, będziesz na zdjęciach sprawiała wrażenie nierealnej, idealnej i magicznej. Zajmę się nie tylko Tobą – dużo pracy włożę w to, by również i tło zdjęcia zmieniło swój wygląd na zaczarowaną krainę.

Sesja „W baśniowym świecie fotografii” dedykowana jest przede wszystkim kobietom i dzieciom, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by wziął w niej udział również dzielny rycerz, super-bohater, czy wracający z morskiej wyprawy wiking. Zdjęcia z sesji to w zasadzie małe dzieła sztuki, których bohaterowie balansują na krawędzi pięknej baśni i rzeczywistości.